18e eeuws bedsteebankje

Kavel 75 18e eeuws bedsteebankje
Kavel 75. 18e eeuws bedsteebankje

Een antiek 18e eeuws beschilderd bedsteebankje met gestoken rand en beschilderde voorstelling van edellieden voor een kasteel.

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Startbod € 1000
Vorig kavel Volgend kavel