Lucebert (1924-1994)

Kavel 74 Lucebert (1924-1994)
Kavel 74. Lucebert (1924-1994)

Tekening, oost-indische inkt. Abstracte voorstelling, steigerend paard. Rechtsonder gesigneerd Lucebert (Amsterdam 1924 - Alkmaar 1994), gedateerd 1952.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 35 x 22,5 cm, lijst 60 x 45 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 600
Vorig kavel Volgend kavel