18e eeuwse Delftse plaquette

Kavel 169 18e eeuwse Delftse plaquette
Kavel 169. 18e eeuwse Delftse plaquette

Een 18e eeuwse Delfts aardewerken plaquette met gecontourneerde rand, versierd met schelpmotief en Chinoiserie decor. Met kleine restauratie

Taxatiewaarde € 700 - € 800
Startbod € 700
Vorig kavel Volgend kavel