Italiaanse school, 17e/18e eeuw

Kavel 170 Italiaanse school, 17e/18e eeuw
Kavel 170. Italiaanse school, 17e/18e eeuw

Een schilderij olieverf op doek. Voorstelling van Maria met het kindje Jezus op het stroo. 18e eeuws .Geen signiatuur.

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Afmetingen 80 cm x 70 cm
Conditie Verf verlies, onderhoeken opnieuw bevestigd. Behoeft schoonmaak.
Startbod € 400
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel