18e eeuwse kruithoorn, zgn 'Bugbear'

Kavel 214 18e eeuwse kruithoorn, zgn 'Bugbear'
Kavel 214. 18e eeuwse kruithoorn, zgn 'Bugbear'

Een laat 18e kruitflacon gemaakt van een cocosnoot, zgn Bugbear. Met fraai gestoken decors van engel des doods, een haan die een slang grijpt en een ten strijde trekkende soldaat. Daarnaast een eekhoorn en een vogel die zijnjong voert. Vol met symboliek. Waarschijnlijk Frans.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 12 cm lang
Conditie Enkele kleine beschadigingen en ketting en dop missen.
Startbod € 300
Vorig kavel Volgend kavel