Anne Feddema (1961)

Kavel 215 Anne Feddema (1961)
Kavel 215. Anne Feddema (1961)

Schilderij, acryl op board. 'Der Fliegende Fritz'. Op de achterzijde gesigneerd Anne Feddema (Leeuwarden, 1961), Waschhaus Potsdam, en gedateerd 9-10 juni 1993

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 40 x 50 cm
Startbod € 250
Vorig kavel Volgend kavel