18e eeuwse spiegel in een houten vergulde roccoco lijst

Kavel 237 18e eeuwse spiegel in een houten vergulde roccoco lijst
Kavel 237. 18e eeuwse spiegel in een houten vergulde roccoco lijst

Een antieke facet geslepen spiegel in een roccoco uit hout gestoken en vergulde lijst met diverse plateaus voor miniatuur vazen. 18e eeuws.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 62 cm x 42 cm.
Conditie Een krul afgebroken, maar nog aanwezig.
Startbod € 400
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel