19e eeuwse burgemeestersklok, Douwe Jans Brouwer

Kavel 245 19e eeuwse burgemeestersklok, Douwe Jans Brouwer
Kavel 245. 19e eeuwse burgemeestersklok, Douwe Jans Brouwer

Een antieke 19e eeuwse Friese staartklok, zgn. burgemeestersklok. Eikenhouten kast in meekrabkleur, met latoenkoperen ornamentiek. Dubbele kap, met achterglasschildering van landschappen. Wijzerplaat met landschapsdecor, romeinse cijferaanduiding en latoenkoper. Op de wijzerplaat gesigneerd Douwe Jans Brouwer Drachten (1831-1890).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel