Anne Feddema (1961)

Kavel 243 Anne Feddema (1961)
Kavel 243. Anne Feddema (1961)

Schilderij, olieverf op doek. Titel 'Feestje bij Bart van der Leck'. Op de achterzijde gesigneerd Anne Feddema (Leeuwarden, 1961) en gedateerd 1993

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 20 x 24 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel