19e eeuwse stoelklok

Kavel 242 19e eeuwse stoelklok
Kavel 242. 19e eeuwse stoelklok

Een Hollandse stoelklok, vermoedelijk Zaans of West-Fries. Eikenhouten wandplank zonder kap, met gestoken decor van zeemeerminnen en schelpen. Uurwerk bekroond met atlas en gegoten ornamentiek, wijzerplaat met polychrome beschildering van schepen en kwartieraanduiding.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen wandplank 36 x 70 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel