Andries van der Sloot (1883-1955)

Kavel 223 Andries van der Sloot (1883-1955)
Kavel 223. Andries van der Sloot (1883-1955)

Schilderij, olieverf op board. Voorstelling van waaiend riet aan de waterkant. Rechtsonder gesigneerd Andries van der Sloot (Schalsum 1883 - Leeuwarden 1955)

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 73 x 50 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel