Bouke van der Sloot (1908-1995)

Kavel 224 Bouke van der Sloot (1908-1995)
Kavel 224. Bouke van der Sloot (1908-1995)

Schilderij, olieverf op paneel. De haven van Lemmer. Linksonder gesigneerd Bouke van der Sloot (Franeker 1908 - Leeuwarden 1995) en gedateerd '87

Taxatiewaarde € 350 - € 450
Afmetingen 40 x 28 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel