Anne Feddema (1961)

Kavel 130 Anne Feddema (1961)
Kavel 130. Anne Feddema (1961)

Schilderij, acryl op board. 'Het dochtertje van Janus'. Op de achterzijde gesigneerd Anne Feddema (Leeuwarden, 1961) en gedateerd 1994

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 55 x 29 cm
Startbod € 250
Vorig kavel Volgend kavel