Ids Wiersma (1878 - 1965)

Kavel 129 Ids Wiersma (1878 - 1965)
Kavel 129. Ids Wiersma (1878 - 1965)

Schilderij, olieverf op doek. boom aan het water. Gesigneerd Ids Wiersma (Brantgum 1878 - Dokkum 1965)

Taxatiewaarde € 800 - € 1200
Afmetingen 24,5 x 16,5 cm
Startbod € 700
Vorig kavel Volgend kavel