Anne Feddema (1961)

Kavel 124 Anne Feddema (1961)
Kavel 124. Anne Feddema (1961)

Gemengde techniek – Ongesigneerd, met opschrift 'Lopen Jeans'. Werk van Anne Feddema (Leeuwarden, 1961)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 49 x 54 cm, lijst 53 x 68 cm
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel