Enrique Gomez Sacanelles (1936)

Kavel 125 Enrique Gomez Sacanelles (1936)
Kavel 125. Enrique Gomez Sacanelles (1936)

Schilderij, olieverf op paneel 22 x 27 cm in profiellijst. 44 x 49 cm. Atelier van de kunstenaar. Linksonder gesigneerd Enrique Gomez Sacanelles (1936)

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel