Antieke kassa, National

Kavel 146 Antieke kassa, National
Kavel 146. Antieke kassa, National

Een antieke vroeg 20e eeuwse zware metalen kassa, gemerkt National

Taxatiewaarde € 350 - € 450
Afmetingen 45 cm hoog
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel