Jan Kuipers (1943-2014)

Kavel 145 Jan Kuipers (1943-2014)
Kavel 145. Jan Kuipers (1943-2014)

Gemengde techniek, 31 x 23,5 cm;. Abstracte voorstelling. Rechtsonder gesigneerd Jan Kuipers (Dokkum, 1943 - 2014). Herkomst: galerie Eewal, Leeuwarden

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel