Anton Heyboer (1924 - 2005)

Kavel 218 Anton Heyboer (1924 - 2005)
Kavel 218. Anton Heyboer (1924 - 2005)

Ets op papier. Maria... made alive'. Gesigneerd Anton Heyboer (1924 - 2005), gedateerd 1959 & 1970

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 99 x 65,5 cm, lijst 125 x 92 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel