Andries van der Sloot (1883-1955)

Kavel 217 Andries van der Sloot (1883-1955)
Kavel 217. Andries van der Sloot (1883-1955)

Schilderij, olieverf op doek/marouflé in profiellijst. Jassen en hoeden aan de kapstok bij de voordeur. Rechtsonder gesigneerd Andries van der Sloot (Schalsum 1883 - Leeuwarden 1955).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 34,5 x 25,5 cm, lijstmaat 47 x 38 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 380
Vorig kavel Volgend kavel