Anton Heyboer (1924 - 2005)

Kavel 152 Anton Heyboer (1924 - 2005)
Kavel 152. Anton Heyboer (1924 - 2005)

Kleurenets op papier. 'Wesen'. Gesigneerd Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Ilp 2005), gedateerd 1970

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 350
Verkocht voor € 275
Vorig kavel Volgend kavel