Jan Knikker Jr (1911-1990)

Kavel 151 Jan Knikker Jr (1911-1990)
Kavel 151. Jan Knikker Jr (1911-1990)

Schilderij olieverf op paneel. Stadsgezicht met figuren en slede met brandhout. Gesigneerd Jan Knikker Jr (Leiden 1911-Den haag.1990). Gedateerd 22-2-1945. Gelijst.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 20 cm x 35 cm.
Conditie Goed.
Startbod € 150
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel