Anton Heyboer (1924 - 2005)

Kavel 32 Anton Heyboer (1924 - 2005)
Kavel 32. Anton Heyboer (1924 - 2005)

Fotocollage/gemengde techniek op papier. 'Christ in third'. Gesigneerd Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Ilp 2005), gedateerd 1983

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 70 x 100 cm, lijst 79 x 109 cm
Startbod € 300
Vorig kavel Volgend kavel