Ketut Tagen (Penestanan, Gianyar, Bali, 1946)

Kavel 31 Ketut Tagen (Penestanan, Gianyar, Bali, 1946)
Kavel 31. Ketut Tagen (Penestanan, Gianyar, Bali, 1946)

Schilderij, olieverf op paneel 72 x 88 cm. Rituele processie op Bali. Rechtsonder Gesigneerd Ketut Tagen (Penestanan, Gianyar, Bali, 1946)

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Startbod € 250
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel