Anton Heyboer (1924 - 2005)

Kavel 220 Anton Heyboer (1924 - 2005)
Kavel 220. Anton Heyboer (1924 - 2005)

Gouache op papier. 'Two lesbian women'. Gesigneerd Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Ilp 2005), gedateerd 1984.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 79 x 108 cm
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel