Kavel | 221. Tjeerd Landman (1959) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek in zilverkleurige profiellijst. Gezicht op het strand en de Noardertoer op Schiermonnikoog. Rechtsonder gesigneerd Tjeerd Landman (Leeuwarden, 1959). |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 50 x 70 cm, lijst 62 x 82 cm |
Startbod | € 100 |
Verkocht voor | € 220 |
Vorig kavel | Volgend kavel |