Tjeerd Landman (1959)

Kavel 221 Tjeerd Landman (1959)
Kavel 221. Tjeerd Landman (1959)

Schilderij, olieverf op doek in zilverkleurige profiellijst. Gezicht op het strand en de Noardertoer op Schiermonnikoog. Rechtsonder gesigneerd Tjeerd Landman (Leeuwarden, 1959).

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 50 x 70 cm, lijst 62 x 82 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel