Anton Heyboer (1924 - 2005)

Kavel 157 Anton Heyboer (1924 - 2005)
Kavel 157. Anton Heyboer (1924 - 2005)

Ets, droge naald. 'Het leven vanaf de buitenkant'. Gesigneerd Anton Heyboer (1924 - 2005), gedateerd 1970.

Let op: afbeelding gewijzigd 01.09

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 99 x 64 cm, lijst 101 x 65,5 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel