Kavel | 157. Anton Heyboer (1924 - 2005) |
Omschrijving | Ets, droge naald. 'Het leven vanaf de buitenkant'. Gesigneerd Anton Heyboer (1924 - 2005), gedateerd 1970. Let op: afbeelding gewijzigd 01.09 |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 99 x 64 cm, lijst 101 x 65,5 cm |
Startbod | € 300 |
Verkocht voor | € 320 |
Vorig kavel | Volgend kavel |