Kavel | 156. Evert de Graaf (1953-2013) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. 'Bamboe hengeltjes'. Gesigneerd (op achterzijde) Evert de Graaf (1953-2013), gedateerd 2001 |
Taxatiewaarde | € 1200 - € 1600 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 40 x 25 cm |
Startbod | € 1000 |
Verkocht voor | € 1300 |
Vorig kavel | Volgend kavel |