Evert de Graaf (1953-2013)

Kavel 156 Evert de Graaf (1953-2013)
Kavel 156. Evert de Graaf (1953-2013)

Schilderij, olieverf op paneel. 'Bamboe hengeltjes'. Gesigneerd (op achterzijde) Evert de Graaf (1953-2013), gedateerd 2001

Taxatiewaarde € 1200 - € 1600
Afmetingen 40 x 25 cm
Startbod € 1000
Verkocht voor € 1300
Vorig kavel Volgend kavel