Armando (1929-2018)

Kavel 60 Armando (1929-2018)
Kavel 60. Armando (1929-2018)

Zeefdruk. Titel ‘Das Rad’. Rechtsonder gesigneerd Armando (Amsterdam 1929 – Potsdam 2018), gedateerd 1993. Oplage 5/50.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 55,5 x 39,5 cm, lijst 85 x 67,5 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel