Een 19e eeuwse eikenhouten broodkast.

Kavel 59 Een 19e eeuwse eikenhouten broodkast.
Kavel 59. Een 19e eeuwse eikenhouten broodkast.

Een eiken neorenaissance vierdeurs broodkast. Met volle pilaren en steekwerk op de fries en deuren. Met florale decors, een wapenschild en leeuwenkoppen. Voorzien van twee laden onderin. Op twee schragen.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 152 cm hoog x 115 cm breed x 50 cm diep.
Conditie Gebruikssporen
Startbod € 300
Verkocht voor € 250
Vorig kavel Volgend kavel