Bouke van der Sloot (1908-1995)

Kavel 18 Bouke van der Sloot (1908-1995)
Kavel 18. Bouke van der Sloot (1908-1995)

Schilderij, Olieverf op doek/marouflé. Stadsgezicht met een paard op de voorgrond. Linksonder gesigneerd Bouke van der Sloot (Franeker 1908 - Leeuwarden 1995)

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 13 x 19 cm
Startbod € 250
Vorig kavel Volgend kavel