Hiske Wiersma (1973)

Kavel 17 Hiske Wiersma (1973)
Kavel 17. Hiske Wiersma (1973)

Schilderij, olieverf op doek. Fries landschap, getiteld ‘Zomerse bui’. Gesigneerd Hiske Wiersma (1973), gedateerd 2002

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 100 x 100 cm, lijst 110 x 110 cm
Startbod € 350
Verkocht voor € 1100
Vorig kavel Volgend kavel