Christiaan van der Klaauw stoelklok

Kavel 43 Christiaan van der Klaauw stoelklok
Kavel 43. Christiaan van der Klaauw stoelklok

Een 20e eeuwse Friese stoelklok, gesigneerd Christiaan van der Klaauw

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Startbod € 200
Verkocht voor € 420
Vorig kavel Volgend kavel