Lemster spreukschotel, 19e eeuw

Kavel 42 Lemster spreukschotel, 19e eeuw
Kavel 42. Lemster spreukschotel, 19e eeuw

Een 19e eeuwse Lemster spreukschotel met opschrift ‘eet met smaak’. Herkomst: Collectie Wagemakers & De Haan, Edam.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen Doorsnede 32 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel