Egnatius Ydema (1876 - 1937)

Kavel 174 Egnatius Ydema (1876 - 1937)
Kavel 174. Egnatius Ydema (1876 - 1937)

Schilderij, olieverf op doek. water met zeilboot op achtergrond en landschap. Gesigneerd Egnatius Ydema (Aldegea 1876 - Voorburg 1937)

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 36 x 18 cm
Startbod € 400
Vorig kavel Volgend kavel