Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Kavel 173 Piet Hein van Asperen (1895-1969)
Kavel 173. Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Schilderij, olieverf op doek. Skutsjes in de haven, mogelijk Leeuwarden. Rechtsonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 50 x 40 cm, lijst 62 x 52 cm
Conditie Lichte craquele, vergeeld
Startbod € 100
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel