Engels of Frans staand horloge, 19e eeuws

Kavel 23 Engels of Frans staand horloge, 19e eeuws
Kavel 23. Engels of Frans staand horloge, 19e eeuws

Een vroeg 19e eeuws Engels of Frans staand horloge, mahonie gefineerde kast en zwart gepolitoerde randen. Met twee gewichten en slinger. Bronzen wijzerplaat, ongesigneerd, bekroond met bollen

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel