Klaas Koopmans (1920-2006)

Kavel 22 Klaas Koopmans (1920-2006)
Kavel 22. Klaas Koopmans (1920-2006)

Houtskooltekening. Portret van een man en een vrouw. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (Garyp 1920-2006), gedateerd 1983.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 37 x 37 cm, lijst 51 x 48,5 cm
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel