Europese School, 18e eeuw

Kavel 134 Europese School, 18e eeuw
Kavel 134. Europese School, 18e eeuw

Schilderij, olieverf op doek in rijkgestoken ornamentenlijst. Mythologische voorstelling met saters, bosnimfen en putti's

Taxatiewaarde € 800 - € 1200
Afmetingen 50 x 60 cm, lijst 145 x 120 cm
Startbod € 600
Verkocht voor € 550
Vorig kavel Volgend kavel