Pierre Hendrix (1913-1995)

Kavel 135 Pierre Hendrix (1913-1995)
Kavel 135. Pierre Hendrix (1913-1995)

Schilderij, olieverf op doek. Schepen in een binnenstad. Rechtsonder gesigneerd Pierre Hendrix (Antwerpen 1913 - 1995)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 40,5 x 51 cm, lijst 61,5 x 71,5 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel