Faience schotel, 17e eeuw

Kavel 104 Faience schotel, 17e eeuw
Kavel 104. Faience schotel, 17e eeuw

Een 17e eeuwse aardewerken schotel, met blauw-wit decor van man en vrouw op paard. Op de achterzijde gemerkt met vuurtoren = Savona, Ligurije.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen Doorsnede 44,5 cm
Conditie Oude restauratie
Startbod € 400
Verkocht voor € 420
Vorig kavel Volgend kavel