Freark van der Wal (1955)

Kavel 103 Freark van der Wal (1955)
Kavel 103. Freark van der Wal (1955)

Literatura 1997, olieverf op linnen, verso gesigneerd

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 73 x 90 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel