Fré Sikma (1908-1994)

Kavel 210 Fré Sikma (1908-1994)
Kavel 210. Fré Sikma (1908-1994)

Schilderij, olieverf op doek. Dochter Ellen poserend als model. Rechtsonder gesigneerd Fré Sikma (Rotterdam 1908 - Leeuwarden 1994), op de achterzijde gedateerd 1975.

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Afmetingen 50 x 60 cm, lijst 63 x 74 cm
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel