Harmen Abma (1937 - 2007)

Kavel 211 Harmen Abma (1937 - 2007)
Kavel 211. Harmen Abma (1937 - 2007)

Gemengde techniek op paneel. Abstracte voorstelling, op de achterzijde gesigneerd Harmen Abma (Hijlaard 1937 - Sneek 2007) en gedateerd 1996

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 50 x 17,5 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 340
Vorig kavel Volgend kavel