Freark van der Wal (1955)

Kavel 82 Freark van der Wal (1955)
Kavel 82. Freark van der Wal (1955)

Regenboogappels, olieverf op doek, 70 x 60 cm, gesign.az en 1995

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 70 x 60 cm
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel