Sir Laurens Alma Tadema (1836-1912)

Kavel 83 Sir Laurens Alma Tadema (1836-1912)
Kavel 83. Sir Laurens Alma Tadema (1836-1912)

Een Hand ingekleurde Heliogravure naar het schilderij "Spring" van Sir Laurens /Lourens Alma Tadema (1836-1912). Voorstellende een voorjaars parade. Nr. 2429, uitgegeven door Beril Photographic company in 1894. Lijst en passe-partout origineel.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 89 cm x 39,5 cm
Conditie Papier beschadiging en lijst iets beschadigd.
Startbod € 250
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel