Kavel | 181. Freark van der Wal (1955) |
Omschrijving | Roos op zee (flowering). Op de achterzijde gesigneerd en gedateerd 1996 |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 70 x 85 cm |
Startbod | € 250 |
Vorig kavel | Volgend kavel |