Freark van der Wal (1955)

Kavel 181 Freark van der Wal (1955)
Kavel 181. Freark van der Wal (1955)

Roos op zee (flowering). Op de achterzijde gesigneerd en gedateerd 1996

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 70 x 85 cm
Startbod € 250
Vorig kavel Volgend kavel