Mare van der Woude (1936-2022)

Kavel 180 Mare van der Woude (1936-2022)
Kavel 180. Mare van der Woude (1936-2022)

Schilderij, olieverf op doek. 'Kleine paardebloem', rechtsonder gesigneerd Mare van der Woude (Neede 1936 - Ureterp 2022), gedateerd 1967

Taxatiewaarde € 5000 - € 7000
Afmetingen 80 x 100 cm
Startbod € 5000
Verkocht voor € 4000
Vorig kavel Volgend kavel