Gerrit Benner (1897-1981)

Kavel 94 Gerrit Benner (1897-1981)
Kavel 94. Gerrit Benner (1897-1981)

Pastel op papier. Droomruiter en enkele figuren met bomen op de achtergrond. Rechtsonder gesigneerd Gerrit Benner (Leeuwarden 1897 - Nijemirdum 1981), ca. 1945. Op de achterzijde tevens voorstelling van ruiter met bomen op de achtergrond. In Heijdenrijk lijst

Taxatiewaarde € 2000 - € 3000
Afmetingen 36 x 49 cm, lijst 64.5 x 77 cm
Startbod € 2000
Verkocht voor € 3600
Vorig kavel Volgend kavel