Pieter Christoffel Wonder (1777-1852)

Kavel 93 Pieter Christoffel Wonder (1777-1852)
Kavel 93. Pieter Christoffel Wonder (1777-1852)

Twee portretten, olieverf op doek. Man en vrouw, op de achterzijde annotering. Gesigneerd Pieter Christoffel Wonder (Utrecht 1777 - Amsterdam 1852)

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 65 x 54 zonder lijst
Startbod € 700
Verkocht voor € 1000
Vorig kavel Volgend kavel